HYRJELAJMEPOLITIKËÇim Peka: Gaz Bardhi më bënte kafen kur i shkoja në shtëpi...

Çim Peka: Gaz Bardhi më bënte kafen kur i shkoja në shtëpi Bashës!

Çim Peka, i është përgjigjur Gazment Bardhit, pasi ky i fundit e ka përmendur në konferencën për shtyp, duke thënë se koha e Çim Pekës dhe familjarëve të tij që ndërhynin në PD, ka marrë fund.

Peka doli në Syri TV dhe deklaroi se nuk merret me Bardhin, pasi ai dikur i bënte kafenë në shtëpinë e Lulzim Bashës.

“Sa herë i kam vajtur në shtëpi Lulzim Bashës, zbriste Gaz Bardhi dhe na bënte kafetë.

Nëse kur vinte Basha te shtëpia ime, na i bënte kafetë bashkëshortja ime e nderuar, te shtëpia e zotit Basha, na i bëntë kafetë zoti Bardhi”, tha Peka.

TE TJERA

spot_img