Çfarë ndodhi? Sali Berisha shpërthen në lot gjatë protestës

Ish-kryeministri Sali Berisha është prekur kur i kanë treguar një poster kuqezi mbi të cilin shkruhej “Kosova është Shqipëri”.

Posteri mbante dhe foton e legjendarit Adem Jashari, gjë që siç duket ka emocionuar liderin historik të Partisë Demokratike.

TE TJERA

spot_img