Bora Zemani jep mesazhin ‘e koduar’ për Donaldin? E dëgjuat çfarë tha në ‘Përputhen Prime’?

Bora Zemani disa herë përmes emisionit ‘Përputhen’, i ka dërguar mesazhe Donaldit, e që një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

Takimi i një çifti në “Për’puthen” nuk shkoi edhe aq mirë, e për të cilin kishte disa fjalë edhe moderatorja. “Pa u sqaruar deri në fund gjërat nuk ecet përpara”, u shpreh Bora duke cituar fjalët e opinionistit, Arjan Konomi, i cili poashtu kishte hedhur ‘kunja’ në kohën kur u zyrtarizuar lidhja e Donaldit me Beatrixën.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel. Bora Zemaini prej disa mujash është në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të përfshirjes në trekëndëshin e krijuar me aktorin, Donald Veshaj dhe këngëtaren Beatrix Ramosaj. Mirëpo, pavarësisht gjithçka, Bora vazhdon me përditshmërinë e saj.

Ajo drejton çdo ditë emisionin e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto me nënën e saj, të cilën e ka konsideruar opinionisten e jetës. “Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruar Bora krahas fotos.

Bora Zemani po e ka të pamundur të mos jetë në qendër të vëmendjes. Me apo pa dashje moderatorja shqiptare çdo ditë zë vend në hapësirat e mediave rozë. Por javëve të fundit ajo ka qenë top personazhi më i komentuar, e krejt kjo për shkak të puthjes që shkëmbyen me Donaldin e më pas edhe historisë së famshmë të dashurisë mes Trixes dhe ish të dashurit të saj.

Me këtë rast Bora ka përfituar akoma më shumë dashurinë e publikut të cilën e kanë dashur edhe kur ishte këngëtare. Së fundmi një faqe nga fansat e Borës kanë publikuar një video në të cilën moderatorja këndon në gjuhën angleze.

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar në programin Artkand me Jetona Koçibellin rrëfeu më shumë për Tom Kukën, identitetin e tij...

” O kür..”/ Familjarët e Kiarës reagojnë pas ofendimeve për të: Na vjen keq, por për këtë duhet të…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...