HYRJELAJMESHOWBIZBeniada s’e ka problem, e mban fjalën që dha! Del nudo në...

Beniada s’e ka problem, e mban fjalën që dha! Del nudo në ‘BBV’, edhe pa 100 mijë euro (Foto)

Ju kujtohet deklarata e bujshme e Beniadës, se për 100 mijë euro do dilte nu do? Epo, pritjes i ka ardhur fundi.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e konkurrentes duke bërë dush dhe kamerat kanë kapur momentin kur gjo ksi i Beniadës, dukej qartë për publikun.

Kujtojmë se Beniada, pa dyshim “ëmbëlsia” e shtëpisë së “Big Brother VIP” ka treguarp për herë të parë një anë tjetër të jetës së saj. Ajo rrëfeu fillimisht largimin për në Itali, jetesën e vështirë me familjen.

Beniada rrëgeu gjithashtu momente shumë të bukura të karrierës si modele në Itali. Por sigurisht, momenti më i trishtë, ishte kur ajo rrëfeu për herë të parë betejën me tu morin në gj. I.

“Kisha frikë t’i tregoja mamit se një ditë mund të mos isha pranë saj”, tha modelja. Dule i përlotur të gjithë, e si rrallëherë duke qarë edhe vetë.

Megjithatë ajo tregoi se e ka kaluar dhe se është bërë edhe më e fortë. Sonte, një videomesazh i erdhi modeles nga pika e saj e dobët, e ëma, që i tregonte se e donte shumë dhe se ishte shumë krenare.

“Si nuk gjete një djalë shqiptar”, tha ajo, duke na treguar se Beniada kaq simpatike dhe funny, ka kujt t’i ngjajë! Atëherë kur mendonte, se surpriza mbeti me kaq.

Ajo u befasua nga nëna dhe vëllai Albano, që kishin ardhur deri në Shqipëri për të. Pas 71 ditësh, “lezeti” i shtëpisë mori surprizën shumë emocionuese, e në fakt na emocionoi të gjithëve.

TE TJERA

spot_img