Antonela del jashtë kornizave prej VIPI: S’ka b*thë të tallen me mua

Ditën e djeshme Iliri u ka bërë një lojë banorëve. Ai ka bërë sikur ka marrë një zarf nga Big Brother dhe ka mbledhur banorët, gjoja për të lexuar.

Mirëpo, zarfi ishte bosh. Kjo ka acarauar shumë Antonelën, e cila ka harruar që është para kamerave dhe ka dalë nga kornizat e të qënit VIP.

Ajo është shprehur:

Pa lidhje. Edhe e pashë zarfin që ishte bosh. Kur t’vijë zarfi as qe e lëviz tarravilen prej vendit. Mua s’ka b*thë me ma ba kush. Mua mos mu kap për të tjerë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME