Antonelën kapi mendjadhësia…? Ajo shprehet: Sot jam këtu, imagjinoni ku do arrij unë pas 10 vitesh

“Në shtëpinë e Big Brother VIP nuk ka shumë artistë”.

Kjo ishte fjalia e Ilir Shaqirit gjatë spektaklit të së premtes, që menjëherë nxiti shumë debate mes banorëve. U duk se të gjithë iu kthinë kundër balerinit, pasi nuk ishin dakord me deklaratën e tij mjaft të fortë.

Një ndër banoret që u revoltua shumë ishte Antonela Berisha, e cila i ka kërkuar Ilirit që shpjegojë deklaratën.

Balerini u shpreh se nëse nuk do kishte bërë emisioni “Për’puthen”, nuk do ishte e njohur. Ndërsa ish-konkurrentja e programit të dashurisë nuk ka nguruar dhe ka replikuar menjëherë.

“Nëse unë pas 10 muajsh kam arritur këtu, imagjino do arrij unë pas 10 vitesh, kjo do të thotë që unë kam background dhe nuk jam njeri pa lidhje”, tha ajo.

Çfarë po ndodh brenda shtëpisë? Luizi vishet si sulltan!

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” janë vendosur ditën e sotme para një tjetër sfide. Ata do të realizojnë një fotosesion, të dedikuar...

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja përgjigjja epike e banorit të “BBVA”

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...