“A keni bërë s**s me Sarën”, Dj Pm nervozohet keq dhe bën reagimin e papritur

Dj Pm doli nga shtepia e Big Brother ditën e premte. Ai mbeti pa gjysmën e tij më të mirë, pasi la Dj Dagz brenda dhe Sarën.

Pajtimi është i ftuar ditën e sotme te Big Brother fun club. Ai po jep përgjigje për eksperiencën e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Jam shumë i lumtur që kam njohur Sarën. Nuk e kam problem nëse njihem si Pm i Sarës, apo përndryshe si Sara e Pm, pasi ashtu ishte.

“Mendoj se ne ndihmuam njëri-tjetrin dhe jam i lumtur që e kam njohur”, tha ai, ndërsa në krahun e tij ishte motra e saj, Ditea.

Pm me pas u pyet në emision nga një prej panelistëve nëse kishte bërë diçka më tepër me Sarën se vetëm përqafime dhe pyetje fëminore.

Dj Pm nuk e priti mirë diçka e tillë. “Per cfare po thua? Cfare nenkupton ti me kete dicka te tille? Eshte absurde ta mendosh dicka te tille”, – tha ai.

TE TJERA

spot_img