Mesazhi që Donaldi dha mbrëmë në fund të emisionit ishte për Borën apo si?

Atëher kur nuk e prisnim, Donaldi i nisi më në fund një mesazh Borës live nga spektakli i sotëm i Big Brother Vip.

Në momentin e fundit, kur të gjithë banorët ishin duke përshëndetur të afërmit e tyre, nuk mungoi as mesazhi i koduar i Donaldit.

Donaldi u afrua me pjesen tjeter te grupit dhe tha me ze te larte: “Pershendes te gjithe ata qe duan shiun”. Nje mesazh i koduar ky, ndoshta per Boren, prezantues dhe ish-te dashuren e tij.

Fjale qe u thane ne syte e Beatrixes dhe banoreve te tjere, qe e pane me habi deklaraten e tij. Nje fjali pa kuptim, por qe ka nisur aludimet se ka shume te verteta brenda dhe ka shtuar pikepyetjet.

Donaldi dhe Bora dhuruan emocione te forta ne momentin qe prezantuesja e Perputhen u fut ne Big Brother per te takuar Semin.

Ajo zgjodhi te takonte edhe Donaldin duke e puthur ne buze kete te fundit. Nje raport qe u komentua shume dhe u mendua si nje rikthim te ciftit.

Donaldi me pas vendosi qe te vijonte romancen e tij me Beatrixen. Ai shprehu hapur pelqimin e tij per te dhe duket se jane nje cift tashme, pavaresisht se duket me kilometra larg qe mungon kimia mes te dyve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...