“Kjo punë u bë serioze” Përplasja Berisha-Basha, Artan Hoxha nxjerr videon

Ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve do të mbahet Kuvendi Kombëtar, i thirrur nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Kujtojmë se ky është Kuvendi i dytë i kësaj force politike, pasi një javë më parë ai u mblodh nga ish-kryeministri Sali Berisha në stadiumin “Air Albania” të Tiranës.

Gjatë takimit kryetari Basha u shkarkua nga detyra me 4446 vota të delegatëve.

Ndërkohë gjithashtu u miratua edhe Statuti i ri, logo dhe vula e re e PD. Ndërsa nesër me referendumin e planifikuar, Berisha kërkon të fusë në fuqi vendimet e marra në Kuvendin e tij.

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka ironizuar situatën duke shkruar se puna është bërë serioze.

Ai shkruan krahas videos që publikon:

“Beteja per bravat”….

Njesiti Gueril ka kaluar nga thyerja dhe nderrimi i bravave ne seline qendrore te SHQUP-it, ne çdo dege te partise ne qytete te medha apo te vogla…

Qeshni ju qeshni, por kjo pune u be serioze…

Neser do ta shohim kush do ta “lagi te Dulla”…

“Kemi qenë në një burg me Qetsorin”/ Bledi Mane i zbulon sekretin: Ai qëndronte në bodrum tek gjirizet me hajdutët e …

Gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP”, Bledi Mane foli shpesh për 3 eksperiencat e tij me burgun.   Gazetari ka qenë tre herë i...

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME