HYRJELAJMEARGËTIM“Çfarë të bëj unë që më shikon nga…”/ Rama del nga vetja...

“Çfarë të bëj unë që më shikon nga…”/ Rama del nga vetja dhe “ngacmon” Sofin

Kryeministri Edi Rama nën petkun e xhaketës së analistit del nga vetja duke “ngacmuar” Sofien.

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, bukuroshja i shkon Ramës për t’i fshirë buzët ndërsa nuk mungoi komenti epik që shkakton të qeshura në studio.

Arian Çani: Po lere o Sofi nuk ka gjë, janë gjurmët e kafes në buzë, s’ka gjë… Aaa shikoni si ja fshin Sofia buzët Ramës!

Përgjigjet Rama: Po çfarë të bëj unë nuk më dëgjon kjo por më shikon nga buza, s’kam çfarë bëj unë (qesh)”, tha Rama duke ngacmuar Sofian.

TE TJERA

spot_img