HYRJELAJMESHOWBIZ‘Ke qenë e v*rgjër deri 22-vjeç?’, Donaldi e provokon keq Beatrixiq, por...

‘Ke qenë e v*rgjër deri 22-vjeç?’, Donaldi e provokon keq Beatrixiq, por ajo befason me përgjigjen

Gjatë një loje me pyetje dhe përgjigje që është zhvilluar mes banorëve të Big Brother VIP, Donaldi dhe Beatrix iu janë përgjigjur disa prej tyre.

Donaldi në një moment i thotë Beatrix: Unë e di që ti ke qenë e v irgjër deri në moshën 22-vjeçare apo jo?

Këngëtarja ia aprovon këtë, ndërsa zbulon më tej se puthjen e parë e ka dhënë në kohën kur ka qenë në gjimnaz, ndërsa shton se ka qenë një moment i bukur në jetën e saj.

Nga ana tjetër Donaldi nuk mund të thotë të njëjtën gjë për puthjen e tij në moshën 15-vjeçare, për të cilën tha: Mua ma ka shpifur ajo e para.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

TE TJERA

spot_img