I thotë “jo” salçiçeve/ Rama ha bukë me qofte në mes të sheshit: “S’ka si …” (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur Lezhën për të kaluar mbrëmjen e sotme, i shoqëruar nga Damian Gjiknuri dhe kryebashkiaku Pjerin Ndreu.

Ai u ndal në sheshin e qytetit në një nga shtëpizat që shesin bukë me qofte, ku nuk ngurroi të porosisë një të tillë, ndërsa nuk ka preferuar të konsumojë edhe salçiçe.

Kryeministri e ka publikuar videon në rrjetet sociale, të cilën e shoqëron me një kompliment për shefat e kuzhinës lezhjanë. “S’ka si Lezha për shefa kuzhine”, shkruan Rama.

https://fb.watch/9YJXkUQkYf/

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img