Eduarti “e djeg” me gazetaret mbi tavolina, reagimi i Arbana Osmanit për tu … (foto)

Mbrëmjen e djeshme stafi i “Top Channel” ka festuar dhe janë mbledhur me rastin e fundvitit.

Figura të njohura të televizionit janë parë si asnjëherë duke “u çmendur” e festuar mbi tavolina.

Arbana Osmani ka ndarë disa pamje nga festa, por ndjekësit janë habitur kur kanë parë në Instagramin e Arbanës video të bashkëshortit të saj,

Eduartit duke kërcyer mbi tavolina me gazetaret e tyre, Ketrina dhe Petrina. Në fund të festës ia ka marrë edhe një ‘Qyqeku’ me këngëtaren e njohur Fifi.

Arbana e ka marrë me mjaft sportivitet këtë situatë duke e filmuar vetë dhe duke u kënaqur me shfaqjen. Arbana është argëtuar pa masë duke i filmuar dhe postuar në story.

‘Çmenden’ në festën e Top Channel/ Eduarti

Kujtojme se mbrëmë eventi i Top Channelit i ka bërë sërish bashkë dy ish banorët Fifin dhe Granitin, meqë rast ata publikuan një foto së bashku për t’iu plotësuar dëshirën e fla ktë të fansave.

Fifi dhe Granit Cana ishin ish dy banorët më të komentuar të këtij edicioni të BBV. Ndonëse raportet e tyre fillimisht linin të kuptonin se ata do dalin çift nga shtëpia e famshme, gjërat brenda pak ditësh ndryshuan.

Me siguri e mbani mend deklaratën e vonshme të Granitit që Fifin e sheh si ‘motër’, ku këngëtares i mbeti shumë hatri por pas gjitha keqkuptimeve vendosën që të mbesin miq.

Edhe pse ditë më parë Graniti në njërin nga televizionet kosovare kishte treguar gjatë intervistës se takimi i parë i tij me Fifin pas daljes nga shtëpia nuk ka shkuar edhe mirë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...