Basha bën deklaratën e fortë: Berisha po kërcënon me mesazhe…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se Sali Berisha i dërgon mesazh personal anëtarëve të Këshillit Kombëtar, duke i kërkuar të bojkotojnë mbledhjet e Bashës.

Basha tha në “Open” se mesazhi i Berishës i është dërguar anëtarëve të Këshillit Kombëtar, ku i ka kërkuar të mos shkojnë në mbledhje dhe të grisin formularët.

“Nëse jemi minorancë, pse u çon mesazh Berisha. Mesazh personal nga Sali Berisha i dërgohet anëtarëve të Këshillit Kombëtar dhe u thotë mos shkoni në Këshill, u thotë grisni formularët”, u shpreh Basha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME