HYRJELAJMESHOWBIZU arrestua dhe u lirua brenda ditës, Noizy nuk heq dorë! Shfaqet...

U arrestua dhe u lirua brenda ditës, Noizy nuk heq dorë! Shfaqet i maskuar si …

Reperi Noizy është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga Policia e Kosovës, një lajm ky që bëri xhiron e rrjetit.

Mirëpo arrestimi i Noizy-t ka zgjatur vetëm disa orë, pasi reperi është lënë i lirë dhe ka vijuar me aktivitetin e tij.

Mesa duket, Noziy ishte në Kosovë për të bërë surprizë fëmijëve në një kampt të KFOR-it në Vushtri. Ai është veshur si babagjysh dhe ka shkuar ka kënduar për ta.

“Kemi ardhur për të bërë një surprizë në kampin e KFR në Vushtri. Sërish si Baba Gjyshi, Por këtë herë në Kosove, Pikërisht në Kampin e KFOR në “Maxhunaj” Ju Dua”, shkruan Noizy.

TE TJERA

spot_img