U arrestua dhe u lirua brenda ditës, Noizy nuk heq dorë! Shfaqet i maskuar si …

Reperi Noizy është arrestuar mbrëmjen e djeshme nga Policia e Kosovës, një lajm ky që bëri xhiron e rrjetit.

Mirëpo arrestimi i Noizy-t ka zgjatur vetëm disa orë, pasi reperi është lënë i lirë dhe ka vijuar me aktivitetin e tij.

Mesa duket, Noziy ishte në Kosovë për të bërë surprizë fëmijëve në një kampt të KFOR-it në Vushtri. Ai është veshur si babagjysh dhe ka shkuar ka kënduar për ta.

“Kemi ardhur për të bërë një surprizë në kampin e KFR në Vushtri. Sërish si Baba Gjyshi, Por këtë herë në Kosove, Pikërisht në Kampin e KFOR në “Maxhunaj” Ju Dua”, shkruan Noizy.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...