Stuhia e fuqishme godet Greqinë, ja çfarë e pret Shqipërinë në ditët në vijim

Greqia do të god itet në fundjavë nga një stuhi e fuqishme. Moti do të përkeqësohet nga mëngjesi i së shtunës në ishujt e Egjeut verior dhe lindor, me st uhi dhe dëborë.

Furtuna “Carmel” në ditët në vijim do të prekë edhe pjesën juglindore të Mesdheut ku parashikohen reshje të dendura shiu, shtrë ngata të forta, erëra të forta dhe dallgë të forta duke bllokuar lundrimet.

Shqipëria nuk rre z ikon që të preket nga stuhia “Carmel”. Mbi vendin tonë do të mbizotërojë një mot i

kthjellët me temperatura shumë të ulëta deri në datë 18 Dhjetor kur verilindja do të përfshihet nga dëbora.

Tre ditë më pas do të jetë pjesa e juglindjes që do të “pushtohet” nga dëbora dhe moti i keq. Krishtlindjet do ta gjejnë Shqipërinë nën stuhi dhe reshje të dendura shiu në të gjithë vendin.

Çfarë ndodhi? Sazan Guri shpërthen në lot ‘LIVE’ në emision

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Sazan Guri, i cili mes lotësh foli për humbjen e qenit të tij.   Ambientalisti tregoi...

Horoskopi 21 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Do të shpërbleheni për vullnetin tuaj. Jini të qetë ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Talentet tuaja krijuese do të rezultojnë të jenë shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...