I dinim të ndare prej shume vitesh, Bleona dhe Ganiu na paskan fshehur dicka te madhe (Foto)

Lidhja e këngëtarëve shqiptare Bleona Qeretit me Gani Bardhën, ka qenë e komentuar në media para vitesh. Ndarja e gomës bëri bujë dhe ishte një shembull i mirëkuptimit dhe mbajtjes së raportit solide.

Mirëpo historia e ndarjes së dyshes paska pasur detaje të tjera të cilat janë zbuluar tek tani. Bleona dhe Ganiu në regjistrimin e shqiptarëve kanë figuruar të martuar deri këtë muaj, për procedurat e divorcuara në Amerikë të zhvilluara në vitin 2011.

Ky detaj është kuptuar nga një aktvendim i Gjykatës së Apelit në Tiranë të cilët e kanë siguruar ‘Prive.al’, ku Gani Bardha ka kërkuar njohjen dhe dhënien e një fuqie të fuqishme për zbatimin e shitjeve të vitit 2011 nga Gjykata e huaj në Michigan për divorc e çiftit.

Pas marrëveshjes së kërkesës së parashtruar nga z.Bardha, paneli dhe gjyqtarët kanë marrë aktvendimin në të cilët njohin një fuqi për territorin e Shqipërisë divorcuar dhe çiftuar, tetë vite pasi ai ishte bërë në SHBA.

Siç duket nga punët respektive dyshja paskan harruar të ndahen me letra.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...