Gazetari Artan Hoxha thirret në Prokurori: Mbase jam me …(video)

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka marrë dy thirrje për të dëshmuar në Prokurorinë e Elbasanit dhe ajo e Durrësit.

Hoxha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku është paraqitur fillimisht në Prokurorinë e Durrësit.

Gazetari ka bërë mjaft deklarata të bujshme gjatë kohëve të fundit në lidhje me kri min e organizuar dhe bashkëpunimin mes kri mit dhe politikës.

Reagimi nga Artan Hoxha:

Ditet e fundit kisha dy thirrje per t’u paraqitur ne prokuroritne e Durresit dhe te Elbasanit.

Meqe koha eshte me diell, thashe te zgjedh prokurorine e Durresit, ku i dihet mbase jemi me kembe te mbare…

Thumbohet nga gazetarja e njohur Arbana: Ma mori vendin e punës me mik

Dasara Karaiskaj ka bërë së fundmi një deklaratë mjaft të fortë për kolegen e saj, Arbana Osmanin.   Karaiskaj u shpreh se 24 vite më parë...

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme.   Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...