HYRJELAJMEAKTUALITETBefason Artan Hoxha/ Gazetari përfundon në Prokurorinë e Durrësit: Mbase jemi më...

Befason Artan Hoxha/ Gazetari përfundon në Prokurorinë e Durrësit: Mbase jemi më këmbë të mbarë

Gazetari Artan Hoxha ka lajmëruar se është thirrur nga Prokuroria e Durrësit dhe po shkon të dëshmojë.

Ai bën me dije gjithashtu se një thirrje e ka marrë dhe nga Prokuroria e Elbasanit.

“Ditet e fundit kisha dy thirrje per t’u paraqitur ne prokuroritne e Durresit dhe te Elbasanit.

Meqe koha eshte me diell, thashe te zgjedh prokurorine e Durresit, ku i dihet mbase jemi me kembe te mbare…”, shkruan Hoxha krahas videos që poston.

Ende nuk dihet arsyeja se përse gazetari është thirrur në këto dy institucione të rëndësishme të drejtësisë.

TE TJERA

spot_img