“Oooo… Të q**sha robt”/ Pas sherrit në klub nate, 20-vjeçar përplas me makinë shqiptarin

Itali – Një sherr mes të rinjve ka ndodhur mëngjesin e të dielës në Cesenatico përpara një diskoteke. Mes tyre ishte edhe një 27-vjecar shqiptar, i cili u aksidentuar nga një 20-vjeçar që është arrestuar.

Në video dëgjohen shokët e të riut shqiptar që bërtasin: “Oooo… Të q**sha robt”.

. Siç raportojnë mediat, mes grupit që po qëndronte shqiptari dhe atyre të italianëve ka pasur një konflikt që ka nisur gjatë qëndrimit në diskotekë. Me shumë mundësi shkak dyshohet të jetë bërë një vajzë.

Ata u nxorën jashtë nga rojet e sigurisë. Por edhe këtu ka vazhduar sherri mes dy grupeve. 20-vjeçari italian mori makinën dhe aksidentoi shqiptarin.

Pas kësaj, shoferi dhe një mik i tij, kanë mbetur të plagosur pasi janë rrahur nga miqtë e shqiptarit. Siç mund të dëgjohet, përveç të sharave, një prej shqiptarëve godet me shkelm makinën tip BMW.

I riu i plagosur qëndron i shtrirë ndërsa në ndihmë i shkojnë disa persona. Një grua dëgjohet të bërtasë duke kërkuar që të vijë ambulanca. 27-vjeçari është dërguar në spital mirëpo nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

TE TJERA

spot_img