“Miqtë e Borës po i nxjerrin bojën Donaldit”, nëna e Beatrix “thumbon” hapur Arbana Osmanin

Nëna e Beatrix Ramosajt, Antigona, ka reaguar sërish për lidhjen e të bijës me Donaldin.

Ajo ka qenë aktive në rrjetet sociale me deklaratat e saj, ndërsa këtë herë ka ndarë një postim në Instastory, ku përmendet edhe Bora.

Në postim thuhet se kolegët e Borës po mundohen ta nxjerrin keq Donaldin dhe se në ndjenjat e tij dhe të Trixës mund të dyshojnë vetëm personat që nuk e kanë përjetuar asnjëherë dashurinë.

Nëna e këngëtares kishte reaguar edhe më herët, në një postim ku shkruante se Trixa është një artiste me zemër të madhe, e pastër, vajzë e drejtë dhe se askush nuk mund ta gjykojë.

”Trixa na fal që jemi popull kaq i vogël dhe paragjykues ndaj teje, na fal që s’kemi lënë gjë pa të thënë duke të prekur kështu në familjen tënde”, shkruante ajo.

Ndërkohë, gjatë spektaklit të djeshëm, Beatrix dhe Donaldi bënë deklarata të forta për njëri-tjetrin.

“Kalleni shtëpinë po të doni, unë këtë djalë e dua dhe pikë. Koha do ta vërtetojë. E di unë çfarë ndjej, e di çfarë ndjen ai”, tha Beatrix, ndërsa edhe Donaldi konfirmoi ndjenjat e tij.

Olta kapet keq me Nitën: Më voto për lider grupi ose të nxjerr si…

Votimet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Nita paralajmërohet nga Olta: Po nuk më votove mua si lider do dalësh jashtë si….

Zgjedhjet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...