HYRJELAJMEKRONIKË“Më ka ikur gruaja nga shtëpia ka 3 ditë”/ I riu shkon...

“Më ka ikur gruaja nga shtëpia ka 3 ditë”/ I riu shkon në polici dhe denoncon 30-vjeçaren

Një bashkëshort i është drejtuar Komisariatit të Policisë në Tiranë për të kallëzuar gruan e tij e cila është larguar nga banesa katër ditë më parë dhe nuk është kthyer.

Policia njofton se 30-vjeçarja është larguar nga banesa më datën 11 dhjetor, ndërsa bashkëshorti i saj e ka bërë denoncimin e tij tre ditë më vonë.

“Me datë 14.12.2021, shtetasi E. T., ka kallëzuar se me datë 11.12.2021 është larguar dhe nuk është kthyer në banesë, bashkëshortja e tij, shtetasja L. H., 30 vjeçe”, tha policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

TE TJERA

spot_img