HYRJELAJMESHOWBIZJo vetëm me Markun, ja çfarë bëi ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj me...

Jo vetëm me Markun, ja çfarë bëi ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj me të bijën … (foto)

Pak para dasmës së bujshme të Rudina Dembacaj me Mark Frrokun edhe ish bashkëshorti i aktores. Iicili dashur pa dashur është bërë pjesë e medias dhe lajmeve rozë.

Publikoi partneren e re, por duke u siguruar gjithmonë të ruaj privatësinë dhe të mos zbulojë identitetin. Me ardhjen e partneres së re, marrëdhënia e Aleksit me Rudinën nuk është më për tu marr shembull.

Pasi duket se raportet e mira që gëzonin pas divorcit janë prishur. Atanuk ndiqen më në rrjetet sociale. Dhe Aleksi patjetër nuk ishte në dasmën e saj.

Por gjithsesi ata janë të lidhur prej vajzës së tyre, Viktorias e cila jeton me Rudinën dhe Mark Frrokun. Aleksi së fundmi ka treguar se e ka prezantuar Viktorian me partneren e re dhe ka publikuar një foto ku duket se shkojnë mjaft mirë bashkë.

Pas marteses, duket se raportet shembullore që kishte me ish-bashkëshortin dhe babain e vajzës së saj, Aleksin, nuk janë shumë të mira së fundmi. Ata nuk ndiqen më në Instagram aty ku Aleksi së fundmi ka bërë publike lidhjen e re.

Por ai ka mbajtur sekret identitetin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën. Edhe pse shumë i rezervuar, Aleksi nuk ka kursyer një foto me brunen pak orë para dasmë së Rudinës.

TE TJERA

spot_img