Gafa që Arbër Hajdari bëri mbrëmë me Donaldin po bën xhiron e rrjetit

Njerez jemi, gafa bejme- kot nuk ka dale kjo shprehja. Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video e Arber Hajdarit gjate mbremjes se djeshme ne spektakel. Ai ka qene duke komunikuar me Donaldin dhe i ka thene:

”I dashur Donald, trego respekt ne komunikim sepse nuk eshte normale qe te besh kete lloj komunikimi. Une kam mendimin tend, ti ke mendimin tend”.

Gjithashtu, Arbër Hajdari mbrëmë i ka reaguar ashpër Donaldit. Derisa komentonte situatën në lidhje me Arjolën, opinionisti iu drejtu me disa kritika atij. “Nuk mund të më imponohesh”, i tha Arbër Hajdari pasi Donaldi vazhdimisht fliste me britma

Tutje, opinionsti shtoi: “Trego respekt se nuk është normale. Unë kam mendimin tim ti kë tëndin”. Reagimi i Arbërit u prit mirë nga publiku që e shoqëroi me duartrokitje të forta.

Mbrëmë, jo vetëm Arbëri, por edhe opinionstja tjetër, Balina Bodinaku, pati një përplasje të fortë me Donaldin. A i keni gjërat e qarta apo jeni prap konfuz? Ishte pyetja që Arbana Osmani iu drejtua Arbrit dhe Balinës.

Ndërkohë, kjo e fundit dha një përgjigje teksa e komentoi raportin e Donaldit me Beatrix e cila tha se përderisa vetë Donaldi nuk i ka të qarta gjërat as ne nuk mund t’i kemi. Bodinaku shtoi se lidhjen me Beatrix e ka nisur në një moment emocional.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img