HYRJELAJMESHOWBIZDebati mes Arjolës e Beatrix në 1 moment bëhet i padurueshëm, Arbana...

Debati mes Arjolës e Beatrix në 1 moment bëhet i padurueshëm, Arbana reagon në mënyrë… (video)

Mbrëmë është zhvilluar një debat i ashpër mes banoreve. Teksa po diskutonin lidhur me situatën e krijuar brenda shtëpisë, Arjola dhe Beatrix flisnin me britma.

Ndërkohë, moderatorja Arbana Osmani përmend emrin e Big Mamës në mënyrë që ajo të komentojë situatën dhe në minutë vazhdon Beatrixa.

“Ti nuk më përmend kurrë për mirë, zemra jem”, thotë Beatrix teksa Arbana reagon në mënyrë epike me mimika të fytyrës. Shiko videon nga minuta e 5:36.

Pas deklaratës së Donaldit se nuk po ndihet i lirshëm brenda shtëpisë shkak i kamerave, opinionistja Balina Bodinaku dha mendimin e saj lidhur me situatën. A i keni gjërat e qarta apo jeni prap konfuz? Ishte pyetja që Arbana Osmani iu drejtua Arbrit dhe Balinës.

Ndërkohë, kjo e fundit dha një përgjigje teksa e komentoi raportin e Donaldit me Beatrix e cila tha se përderisa vetë Donaldi nuk i ka të qarta gjërat as ne nuk mund t’i kemi. Tutje, Bodinaku shtoi se lidhjen me Beatrix e ka nisur në një moment emocional.

Gjithashtu, Arbër Hajdari mbrëmë i ka reaguar ashpër Donaldit. Derisa komentonte situatën në lidhje me Arjolën, opinionisti iu drejtu me disa kritika atij. “Nuk mund të më imponohesh”, i tha Arbër Hajdari pasi Donaldi vazhdimisht fliste me britma.

Tutje, opinionsti shtoi: “Trego respekt se nuk është normale. Unë kam mendimin tim ti kë tëndin”. Reagimi i Arbërit u prit mirë nga publiku që e shoqëroi me duartrokitje të forta.

TE TJERA

spot_img