Debati mes Arjolës e Beatrix në 1 moment bëhet i padurueshëm, Arbana reagon në mënyrë… (video)

Mbrëmë është zhvilluar një debat i ashpër mes banoreve. Teksa po diskutonin lidhur me situatën e krijuar brenda shtëpisë, Arjola dhe Beatrix flisnin me britma.

Ndërkohë, moderatorja Arbana Osmani përmend emrin e Big Mamës në mënyrë që ajo të komentojë situatën dhe në minutë vazhdon Beatrixa.

“Ti nuk më përmend kurrë për mirë, zemra jem”, thotë Beatrix teksa Arbana reagon në mënyrë epike me mimika të fytyrës. Shiko videon nga minuta e 5:36.

Pas deklaratës së Donaldit se nuk po ndihet i lirshëm brenda shtëpisë shkak i kamerave, opinionistja Balina Bodinaku dha mendimin e saj lidhur me situatën. A i keni gjërat e qarta apo jeni prap konfuz? Ishte pyetja që Arbana Osmani iu drejtua Arbrit dhe Balinës.

Ndërkohë, kjo e fundit dha një përgjigje teksa e komentoi raportin e Donaldit me Beatrix e cila tha se përderisa vetë Donaldi nuk i ka të qarta gjërat as ne nuk mund t’i kemi. Tutje, Bodinaku shtoi se lidhjen me Beatrix e ka nisur në një moment emocional.

Gjithashtu, Arbër Hajdari mbrëmë i ka reaguar ashpër Donaldit. Derisa komentonte situatën në lidhje me Arjolën, opinionisti iu drejtu me disa kritika atij. “Nuk mund të më imponohesh”, i tha Arbër Hajdari pasi Donaldi vazhdimisht fliste me britma.

Tutje, opinionsti shtoi: “Trego respekt se nuk është normale. Unë kam mendimin tim ti kë tëndin”. Reagimi i Arbërit u prit mirë nga publiku që e shoqëroi me duartrokitje të forta.

Misioni i tij është të sulmojë Luizin, Bledi Mane trondit me rrëfimin e tij: Do kishe qejf të ishe në burg, për shkak të…

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të madh të BBVIP ka patur 3 hyrje të reja.   Mes banorëve të rinj ka qenë dhe gazetari Bledi Mane....

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi nuk kursen as Kiarën: S’do më marrësh mua në Maldive, po atë që ke jashtë

Luizi është zgjuar sot në mëngjes shumë ‘agresiv’ për...

Bledi Mane: “Do jem në finale! Olta në mes, unë majtas dhe Luizi djathtas” + video

Nga një bisedë kokë më kokë me Oltën, Bledi...

Ish-fituesi i BB tallet keq me Bledi Manen: Do përfundosh duke i lyer thonjtë Kristit

Bledi Mane është futur mbrëmë në “Big Brother VIP...