HYRJELAJMEPOLITIKË“Të rrijë si kryetar i këshillit të ndrikullave”, Jozefina Topalli sulmon Bashën

“Të rrijë si kryetar i këshillit të ndrikullave”, Jozefina Topalli sulmon Bashën

Vetem sot me zhgenjeu!

Lb,I shkarkuar nga rreth 5000 mije delegate te PD, paska kallezuar në SPAK disa deputetë demokratë, që iu bashkuan Kuvendit Kombëtar të mbledhur nga ish-kryeministri Sali Berisha.Ne fakt per te gjithe ata qe ende mund te cuditen me njeriun qe nuk kishte asgje te perbashket me PD, i them se vetem sot me zhgenjeu .

 

Sot, LB , ne emer te popullit duhej t’i denonte me vdekje / pushkatim apo varje ne litar sipas tradites.Por ne fakt as Ramiz Alia nuk e pengoi dot themelimin e PD.

 

Ramiz Alia nuk guxoi te dergonte ne polici apo hetuesi asnje themelues te PD.

LB , ky dordolec nuk tremb askend dhe nuk i hyn ne pune me askuj.

 

Ai ka dy opsione: ose te rrije si Kryetar i keshillit te ndrikullave ( shiko foton) ose te hyje edhe de jure ne qeveri .( se de fakto ka vite qe eshte).

TE TJERA

spot_img