Situatë e rëndë në BBV, Beatrixi është keq: Jam duke vdekur! Donaldi i qëndron afër

Beatrix është ndjerë keq brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Ajo është shtrirë në krevat me Donaldin afër saj, teksa mezi është mbushur me frymë. “O Zot i madh sa keq”, është shprehur ajo. Donaldi i ka vendosur dorën mbi kraharor duke i thënë “Ua sa shumë po të rreh zemra! Uaa! Pse kaq shumë?”. “O Zot jam duke vdekur”, ka vazhduar më tej Beatrixi.

Dyshimet se Donald Veshaj ka marrë një letër nga ish-e dashura e tij Bora Zemani kanë bërë rrjetin të ziejë. E gjithë skena ka nisur nga këngëtarja Beatrix Ramosaj e cila ka gjetur një letër në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ka nisur ta lexojë dhe mënjeherë pas kësaj ngjarjeje është thirrur në dhomën e rrëfimit.

Komentuesit sqarojnë se letra është futur nga këngëtari Ledri Vula, i cili surprizoi dy miqtë e tij brenda BBV dy netë më parë, por nuk ka shkuar në duart e duhura. Siç duket aksidentalisht letra ka rënë në oborr dhe është gjetur nga Trixa. Kjo e fundit është parë të dalë duke qarë nga dhoma e rrëfimit, por arsyet kanë mbetur të paqarta.

Bora i dërgon letër Donaldit në BBV? Trixa nis të qajë, situata brenda shtëpisë

Lidhja e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshja në Big Brother VIP ka bërë bujë të madhe dhe raporti i tyre po vazhdon të komentohet. Kjo edhe për faktin që aktori konsiderohej se kishte lënë jashtë shtëpisë një histori tjetër dashurie me prezantuesen, Bora Zemani.

Madje Bora dhe Donaldi realizuan një takim romatik në javët e para të spektaklit që mendohej si një ribashkim mes tyre. Por, gjërat ndryshuan kur ai filloi të shihej i afërt me Beatrix dhe dyshja prej javësh po shijojnë një romancë, për të cilën së fundmi ka folur edhe vet këngëtarja.

Gjatë një diskutimi me banorët, Beatrix shihet e përlot teksa flet për Donaldin, duke thënë se ka vite që nuk ka qenë në lidhje. “Po më vjen keq se është gjithçka në jetë për mu, se kam shumë vite pa pasur dikë afër në krah, dhe ndodhi në Big Brother, a me u çmend, jam në siklet”, ka thënë Beatrix e prekur emocionalisht.

Horoskopi ditor, e diela e 26 mars 2023 ka rezervuar per ju…

Dashi   Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...