Sali Berisha bën deklaratën ‘bombë’, ky është koalicioni ‘Top Secret’ që do ta sjellë në pushtet

“Por, sot pas 8 vitesh PD me numër votash është 60 mijë si aleancë,

74 mijë vota se në 2013 përballë një qeverie që kalonte nga skandali në skandal. Në vitin 2005 pas një katastrofe të PD, pas shembjes së firmave piramidale doli e para në zgjedhje.

PD fitoi sepse u bashkua, me ndershmëri me koalicion të gjerë.

Dhe ju do shihni një nga koalicionet më të gjera që ka njohur ndonjëherë historia. E kjo është ‘top secret’.,” u shpreh ish-Kryeministri.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img