“Puthe te qafa, preki shalën”/ Dikur Donaldi e mësonte Kleidin për takimin me Beatrixin?

Prej më shumë se dy javësh, Donaldi është në një lidhje me Beatrix, brenda shtëpisë së Big Brother.

Mirëpo, këngëtarja, ka qenë e preferuara e Kleidit, para se ky i fundit të dilte nga shtëpia. Kleidi, miku më i ngushtë i Donaldit brenda shtëpisë, pati edhe shansin e një darke me këngëtaren, që sot është e dashura e Donaldit.

Në një nga netët LIVE, Iliri, për të ditur aspektin kohor, e pyeti Donaldin, se çfarë mendonte, kur përgatiste Kleidin për takimin me Trixën. Kjo nuk i pëlqeu aspak Donaldit dhe e quajti pyetjen e Ilirit, lojë të tij.

Mirëpo, çfarë i ka thënë Donaldi Kleidit, para takimit me Trixën. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Donaldi dhe gjithë djemtë e tjerë, e mësojnë Kleidin se si duhet të sillet me këgëtaren. Donaldi i thotë ta puthë në qafë dhe më pas ta prekë nga kofshët dukë u përpjekur të dalë sikur është pa vetëdije.

Gjithashtu, këshilla ka pasur edhe nga Iliri, Sabiani dhe DJ PM.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img