HYRJELAJMESHOWBIZBora mesazh Donaldit, i kundërpërgjigjet direkt Romeo: "6 veta ishim..."

Bora mesazh Donaldit, i kundërpërgjigjet direkt Romeo: “6 veta ishim…”

Teksa Bora Zemani thumboi Donaldin një natë më parë, duket se përgjigjen e ka marrë nga vëllai i tij, Romeo.

Ky i fundit ka shpërndarë në instagram një pjesë shkëputur nga një film shqiptar duke i dërguar një mesazh moderatores. “Nga 6 veta që ishim atë natë kemi mbetur gjallë vetëm ne të dy. Asnjeri tjetër nuk e di atë ngjarje”, thuhet në videon e shpërndarë nga Romeo.

Një javë më parë, ai u fut në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duke i bërë surprizë të vëllait. Kur po e këshillonte mbi mënyrën si duhej të sillej, Romeo i kujtoi Donaldit se edhe pse u vu me shpatulla pas murit u tregua burrë duke mos folur.

Kjo deklaratë e tij është interpretuar në media si një tradhti e Borës ndaj Donaldit jashtë Big Brother Vip. Çfarë tha Bora dy netë më parë? Ajo iu referua një trekëndëshi dashurie që është krijuar në programin që ajo drejton, Përputhen. Bora tha se një djalë nuk duhet të luajë me dy vajza pasi në fund mund të mbetet vetëm.

Moderatorja e njohur dhe shumë e suksesshme nga Shqipëria, Bora Zemani, momentalisht ndodhet në spital. Kjo është bërë e ditur nga miqtë e ngushtë të yllit të “Përputhen”, derisa duket se i është nënshtruar një ndërhyrje të cilën e ka kaluar me sukses.

Ka qenë Semi, tashmë e njohur si banore e Big Brother VIP, ajo e cila ka ndarë një fotografi në InstaStory nga vizita që ia ka bërë mikes. “Në të mirë e në të keq. Gjithmonë bashkë”, shkruhet sipër postimit që shfaqen duart e mikeshave të ngushta.

Personazhi televiziv, që numëron afro një milion ndjekës në Instagram, ka njoftuar se ka anuluar festën e ditëlindjes së djalit, meqë aktualisht është në spital. Ajo mesa shihet është në gjendje të mirë shëndetësore, megjithëse nuk ka dhënë detaje të tjera.

TE TJERA

spot_img