Bonus shpërblyes për cdo familje qe../ Rama njofton të gjithë: Përfiton …

Kryeministri Rama ka ndarë me të gjithë lajmin e mirë për çdo familje shqiptare.

Rama tha se vetëm gjatë këtij viti mbi 40 mijë familje të reja kanë përfituar bonusin e bebes. 40,000 fëmijë të lindur këtë vit, kanë përfituar bonusin e bebes.

“Kemi mbështetur mbi 111 mijë fëmijë të lindur nga 2019, vit kur nisi programi universal i qeverisë dhe do të vijojmë mbështetjen.

40,000 lek për fëmijën e parë; 80,000 për fëmijën e dytë; 120,000 për fëmijën e tretë”, shkruan Rama.

Ka qenë i lidhur më parë me Olta Gixharin? Mikja e Xhonatanit tregon të vërtetën

Që në momentin që Xhonatan u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, në rrjet filluan të qarkullonin thashethemet se mes tij dhe...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit   Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...