Zbulohen detajet…/ Ja kush e neri per spital Bora Zemanin

Lajmi se Bora Zemani ishte shtruar në spital shqetësoi fansat e saj.

Ishte Semi Jaupaj, e cila postoi një foto me mikeshën e saj, të cilat kishin shkuar për të vizituar moderatoren. Së fundmi, ka qenë Olsa Muhameti e cila ka zbuluar dhe arsyen e shtrimit të saj në spital.

Ajo ka ndarë një video duke zbuluar se i është nënshtruar një ndërhyrjeje por pa dhënë detaje se për çfarë specifikisht bëhet fjalë. Ajo shprehet se gjendja e saj shëndetësore është e mirë saqë pritet të rikthehet të nesërmen në programin që drejton.

Kujtojmë që Bora ka qenë kryefjalë e mediave ditët e fundit për shkak të trekëndëshit të dashurisë së krijuar mes saj, Donaldit dhe Beatrix-it.

Këta të fundit kanë nisur një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother por janë kritikuar prej faktit se gjërat mes aktorit dhe moderatores ende nuk ishin sqaruar përfundimisht.

TE TJERA

spot_img