S’e dinte që ishte LIVE! Floriana Garo jep udhëzimet: Tregoni pak entuziasëm

Drejtoresha e Komunikimit të lëvizjes “Foltorja” që ka si nismëtar ish-kryeministrin Sali Berisha ka të qartë diçka, takimet e liderit historik të Partisë Demokratike duhet të jenë sa më entuziaste para kamerave.

Në nisje të foltores së mbajtur virtualisht ditën e sotme me shqiptarët në Florida të SHBA-ve, Garo nuk e dinte që transmetimi drejtpërdrejt kishte nisur dhe filloi të jepte udhëzimet. Drejtuar sallës, Garo kërkoi që ata të ishin sa më entuziastë.

“Vetëm ju lutem, kur t’ju prezantoj unë, tregoni pak entuziasëm,”- dëgjohet të thotë Garo.

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...