Pritet të ketë përplasje? Spahiu nxjerr foton: Do e nxjerrin me hu nga zyra Bashën?

Nën moton ‘Për një Parti Demokratike, më të hapur, më të fortë dhe më të bashkuar” Sali Berisha ka mbledhur Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike,

ditë e cila sipas tij do të shënojë rithemelimin e PD. Ndërsa kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbërritur në selinë blu dhe ka dhënë një deklaratqë të shkurtër për mediat.

“Gëzuar 11 dhjetorin ditëlindjen e PD, ditëlindje e thyer nga ata që e përçantë, por kjo ditëlindje PD do dali më e bashkuar”, tha Basha.

Por çfarë pritet të ndodhë në vijim? Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu teksa publikon stadiumin e mbushur plot me demokratë në Kuvendin e Berishës, hedh dyshime për përplasje duke ngritur pyetjen: A mendoni se do e nxjerrin me hu nga zyra Lulzim Bashën…?

Spahiu shkruan:

LIVE: Mijëra demokratë shkarkojnë Lulzim Bashën.

A mendoni se do e nxjerrin me hu nga zyra…..?

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Ilir Shaqiri thumbon hapur këngëtarin për hyrjen në shtëpinë e “BBVA”: Kur e di çfarë vajze ke…

Balerini dhe ish-fituesi i BBVA 1,Ilir Shaqiri ishte i ftuar tek Ermal Peçi në emisionin e tij “Më prit në fundjavë”.   Përpos planeve për të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...