HYRJELAJMESHOWBIZKaq e pati dashuria/ Donaldi i bën naftën Trixës: I është kthyer...

Kaq e pati dashuria/ Donaldi i bën naftën Trixës: I është kthyer dashurisë së vjetër..

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë dyshja më e komentuar në të gjitha mediet rozë.

 

Distanca mes tyre ka filluar gjatë këtyre ditëve dhe arsyeja ende nuk dihet.

 

Mirëpo pas puthjeve romantike që shkëmbente me këngëtaren, Donaldi ka filluar të kaloj kohën me diçka tjetër.

 

Bëhet fjalë për vizatimet e tij dhe tani ka filluar të pikturojë diçka të re./Blic/

TE TJERA

spot_img