Jozafina Topalli tallet keqas me Bashen: Mos ju ardhshim për të keq

Jozefina Topalli eshte tallur keqas me Bashen pas mbledhjes se Kuvendit nga Sali Berisha dhe shkarkimit te kryetarit te PD.

Basha me nje ftyre funerali doli sot ne konference per mediat. Mos ju ardhshim per te keq shkruan Topalli ne facebook.

TE TJERA

spot_img