Beatrix dhe Donaldi do të përfitojnë 30 mijë euro për lidhjen ‘fallso’ në BBV? (FOTO)

Bora-Donald-Beatirx një nga trekëndëshat e dashurisë më të komentuar ndonjëherë në shoëbizin shqiptar.

Kjo pasi Donaldi festojë 3 vjetorin e lidhjes me Bora Zemanin brenda në shrëpinë e “Big Brother” dhe më pas u lidh me Beatrix Ramosajn vetëm pak ditë më vonë.
Tingëllon shumë e çudtishme dhe toeoritë për lidhjen e tyre janë nga më të ndryshmet.

Në rrjet madje diskutohet edhe se të gjithë banorët paguhen gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” e madje ata që krijojnë çfte, qofshin edhe fallco paguhen me 30 mijë euro.

Këtë teori ndjekësit ja kanë shprehur edhe Arbanës e cila e ka ironizuar me një video të trashgimatres së “Top Channel”, Sara Hoxha e cila shfaqet duke qeshur me të madhe./albeu.com/

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...