Beatrix dhe Donaldi do të përfitojnë 30 mijë euro për lidhjen ‘fallso’ në BBV? (FOTO)

Bora-Donald-Beatirx një nga trekëndëshat e dashurisë më të komentuar ndonjëherë në shoëbizin shqiptar.

Kjo pasi Donaldi festojë 3 vjetorin e lidhjes me Bora Zemanin brenda në shrëpinë e “Big Brother” dhe më pas u lidh me Beatrix Ramosajn vetëm pak ditë më vonë.
Tingëllon shumë e çudtishme dhe toeoritë për lidhjen e tyre janë nga më të ndryshmet.

Në rrjet madje diskutohet edhe se të gjithë banorët paguhen gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” e madje ata që krijojnë çfte, qofshin edhe fallco paguhen me 30 mijë euro.

Këtë teori ndjekësit ja kanë shprehur edhe Arbanës e cila e ka ironizuar me një video të trashgimatres së “Top Channel”, Sara Hoxha e cila shfaqet duke qeshur me të madhe./albeu.com/

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img