VOLTANA ADEMI NUK MORI PJESE NE FOLTOREN NE SHKODER, POR PARAQITET NE KUVENDIN E BERISHES

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, duket se mes Bashës dhe Berishës, ka zgjedhur këtë të fundit.

Edhe pse nuk ishte e pranishme në Foltoren që mbajti Berisha në Shkodër,

sot Voltana u pa në Kuvendin që e thirrur nga ish-kreu i PD, që po zhvillohet në ‘Air Albania’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...