HYRJELAJMEPOLITIKËVOLTANA ADEMI NUK MORI PJESE NE FOLTOREN NE SHKODER, POR PARAQITET NE...

VOLTANA ADEMI NUK MORI PJESE NE FOLTOREN NE SHKODER, POR PARAQITET NE KUVENDIN E BERISHES

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, duket se mes Bashës dhe Berishës, ka zgjedhur këtë të fundit.

Edhe pse nuk ishte e pranishme në Foltoren që mbajti Berisha në Shkodër,

sot Voltana u pa në Kuvendin që e thirrur nga ish-kreu i PD, që po zhvillohet në ‘Air Albania’.

TE TJERA

spot_img