U tha se u ‘kap mat’ duke folur me të dashurin, reagon Ana: Më larguan se quajta gay…(FOTO)

Pas Ritvanës, për të cilën u dha lajmi dje se u largua nga programi, kësaj here është Xhevana (Ana) Ndoj, vajza 20-vjeçare, e cila mesa duket ka lënë programin.

Ajo ka postuar një Instagram Story me shrkimin:

“Jo më skénare. Fal Zotit. Nuk isha gati me shit fytyrën për pak lajm. Ndalova në kohë”.

Në një InstaStory tjetër ajo ka shpjeguar më gjatë vendimin e saj.

Ana kësaj here kishte takim me Endrin, i cili shpesh ka shkàktuàr të qeshura në studio duke thënë se ‘jam i bukur’.

Endri ua thotë troç vajzave të ‘Përputhen’: Më jeni dukur copë-copë.

“Po s’jam më atje. Po i kam thënë personit në fjalë që është gày, sepse ashtu sillet jo se jam hòmòfòbe, po se kam ndërmend më të thàrtoj trutë e mi me njerëz që s’dun me nxjérr vlera, por të kundërtën. Dhe po jam e lumtur që s’u zhýta,

po shpëtova më herët. Dhe dikush duhet t’ua mësonte që me kércénime e zhùrmë s’mbahet njeri me zòr aty brenda. S’péndohem fare për çfarë kam thënë edhe pse po trànsmetohet siç duan ata dhe jo siç është. Skéma e njëjta:

kemi dyshíme që ke të dashur dhe kemi foto. Atëherë mezi prés ti nxírrni, ishallah kam dal bukur. Po ju mbarojnë idetë këto kohët e fundit, marshallah me shpíkjet. Po rasti i gjallë, kur dikush s’do të përdoret hajde ta mbajmë me zòr.” ,- ka shkruar ajo.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img