SHKODËR – LEZHË, 2 AUTOMJETE DALIN NGA RRUGA, NUK DIHET NËSE KA VIKTIMA

Pasditen e sotme në aksin Shkodër – Lezhë dy automjete kanë dalë nga rruga .

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetime të mëtejshme .

Info në përditësim …

TE TJERA

spot_img