Pas debatit me Donaldin, Arjola gjen ngushëllim te Beniada dhe puthet në buzë

Në spektaklin e djeshëm të “Big Brother VIP”, pas debatit mes Einxhel dhe Ilirit ka patur debat të fortë edhe mes Arjolës dhe Donaldit.

Ai ka akuzuar Arjolën që i mban krahun Ilirit edhe kur ai nuk ka drejtë dhe kjo gjë po e penalizon. Aktorja, ndër të tjera i tha që ka të drejtë të mbrojë Ilirin sepse e ka shok dhe ndjehet e afërt me të.

Ai madje i tha Arjolës që ajo nuk ka mendimin e saj dhe se nuk po lufton për fëmijët e saj. Ajo iu përgjigj se nuk lufton si mendojnë të tjerët dhe ajo nuk është aspak e dobët. Donaldit i ka mbetur qejfi me aktoren dhe sot gjatë një bisede me Antonelën ai tregoi se ka marrë një vendim për të.

Ai ka deklaruar se nuk do t’i flasë më edhe pse më parë i ka ardhur keq për të. Donaldi i ka thënë mbreme ne spektaktel direkt se po e oenalizon pjesa që po rri pas Ilirit dhe nuk po bën lojën e saj. Por kjo ka sjellë kundërshtimin e Arjolës.

Donald: Je pozicionuar pas sqetullës së Ilirit. Unë nuk kam asnjë nga mbrapa. Arjola: Respektin e kemi krijuar në këtë shtëpi. Nuk ka ndodhur që unë do e mbroj se e kam shok. Unë do e mbroj se e kam shok. Donaldi: Po të penalizon kjo.

Arjola pati një mbrëmje goxha të tensionuar me debate të shumta dje, por pas spektakëlit e ka gjetur qetësinë te një nga banoret e shtëpisë. Derisa po qëndronin në dhomë e gjumit Arjola , Beniada Meridiani dhe Big Mama ato janë puthur.

Beniada i drejtohet Arjolës të mos shqetësohet dhe ajo i dhuron puthje. Ndërkohë, kjo gjë i lë përshtypje Meridianit i cili pyet çka ishte kjo. Ky moment nuk ka kaluar pa marrë komente të shumta në rrjetet sociale nga ndjekësit, madje disa prej tyre e kanë kritikuar Arjolën për këtë gjest.

https://fb.watch/9QB5fhntlD/

TE TJERA