Jo vetëm Donaldi, por edhe vetë Romeo është konfuz për lidhjen e të vëllait me Borën dhe Beatrix! Shihni ç’ndodh në Instagramin e Donaldit

Donald-Bora-Beatrix po vazhdojnë që të jetë në qendër të vëmendje se mediave rozë.

E gjithë kjo për shkak te historisë që i lidhe në mes të veti tre protagonistët. Bora ishte shoqe më Beatrixin dhe ish e dashura e Donald Veshaj, ky i fundit tashmë është në lidhje me këngëtaren.

Por, diçka nuk është duke shkuar më këtë vendim të Donaldit, pasi Instagrami personal i tij, i cili menaxhohet nga vëllai i tij binjak, Romeo, ka bërë lëmsh përsëri rrjetin. Videoja duke u puthur me Bora Zemanin nuk është larguar ende nga Instagrami i Donaldit, edhe pse ky i fundit u shpreh se më nuk ka kthim mbrapa me moderatoren.

Sikur kjo të mos mjaftonte, në këtë rrjet social të Donaldit është shpërndarë edhe videoja tjetër me Beatrix Ramosaj duke shkëmbyer përqafime romantike. Siç duket edhe vet vëllai i tij është konfuz me gjithë këtë situatë që ka ndodhur dhe nuk e di sit ë veprojë.

Ndryshe, Donaldi sipas fansave të tij ka ndryshuar qëndrim për Beatrixin pas takimit me Romeon, kjo gjë është vërejtur edhe nga këngëtarja. Raporti mes Donaldit dhe Triksës ndryshoi pas hyrjes së Romoes ditën e martë në shtëpinë e BBV për disa minuta.

Zëvëndësimi i Romeos me donaldin në “Big Brother VIP” për disa minuta shkaktoi mjaft humor. Po Për aq minuta sa ishte aty Romeo bëri dhe shumë veprime të tjera që u përkthyen në mesazhe.

Gjithashtu vëllai binjak i Donaldit tha: Kam ardhur për Beniadën. Ai e “ngacmonte” atë me fjalë, pasi ditë më parë ai tek një letër i nisi disa mesazhe.

Ne te thuhej se: Mi fol një cik asaj Beniadës se është shumë e mirë. Pasi Romeo u takua me Beniadën dhe e lanë gjithashtu të takohen jashtë. Menjeher ne mbremje Donaldi shfrytezoi momentin sapo u takuan me Beniadën e pyeti: Hë si tu duk? Ajo me buzeqeshje ju pergjigj duke i thene:

“Po hë si të them eshte ndryshe nga ty sdi si te them. Eshte me i mbushur – me mirë me i mbushur”, u pergjigj Beniada duke buzeqeshur dhe duke mos mohuar se i pëlqen.

Kujtojme se Romeo sapo ishte ndare nga Aleksia peleshi me te cilet pati nje lidhje te gjate. Deri me tani ajo ende nuk ka reaguar per ngacmimin e ishit te saj ndaj Beniades.

TE TJERA

spot_img