Situata e “nxehtë”, Bora Zemani bën komentin që nuk pritej për Donaldin

Bora Zemani është një prej moderatoreve më të njohura në Shqipëri.

Aktualisht, ajo moderon emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Në puntatën e fundit të këtij emisioni, ajo ka bërë një koment epik për vlonjatët.

Vlonjat është edhe ish i dashuri i saj, Donald Veshaj.

Në emisionin e fundit, Alvisa e merr Bashkimin në një takim në qytetin e saj të lindjes, Vlorës.

Ndonëse takimi shkoi shumë mirë, ishte një detaj i vogël që i kishte penguar Bashkimit. Ai mori jo pak komente aspak pozitive nga vlonjatët.

“Meshkujt vlonjatë janë një çik si të egër dhe mbahen si të fortë. I kanë thënë jo fjalë të mira. E shikonin edhe shtrembët”, tha Alvisa në lidhje me eksperiencën e Bashkimit me qytetarët.

Pas deklaratës së Alvisës erdhi edhe ndërhyrja e Borës në lidhje me vlonjatët.

“Do mësohesh, do mësohesh se nuk e kanë me të keq”, ia priti moderatorja teksa të gjithë shpërthyen në të qeshura.

TE TJERA

spot_img