Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, nuk përmbahen para kamerave, aktori i fut duart…

Marrëdhënia e Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt është komentuar dhe kritikuar shumë, pasi u konsiderua si një “tradhti” ndaj Bora Zemanit.

Megjithatë dyshja kanë hedhur pas krahëve çdo fjalë dhe vazhdojnë të lumtur romancën e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Këngëtarja dhe aktori shkëmbejnë gjatë gjithë kohës puthje e përqafime me njëri-tjetrin, ndërsa kanë fjetur edhe në të njëjtin krevat së bashku.

Ndërsa në një foto të bërë virale në rrjetet sociale, është momenti kur Donald Veshaj prek në pjesët intime Beatrix Ramosaj.

Dyshja po qëndronte në divan, kur në një moment këngëtarja afrohet dhe përqafon aktorin, ndërsa ky i fundit e prek në pjesët intime, duke mos u përmbajtur para kamerave.

Çifti nisën romancën pak kohë më parë, në një kohë kur Beatrix Ramosaj “duartrokiste” dashurinë e Donad Veshajt dhe Bora Zemanit, ndërsa aktori i premtoi moderatores se nuk do krijonte lidhje brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Madje ai gjatë kohës që Kledi Hysa ndodhej në shtëpi, tentoi të lidhte Beatrixin me modelin.

TE TJERA

spot_img