Pse gjithë ky suport ndaj Donaldit? Ja si u përgjigjet ndjekësve Arbana Osmani (Foto)

Donaldi u surprizua spektaklin e mbrëmshëm nga vëllai i tij binjak, të cilin e takonte pas 60 ditësh.

Më herët Donaldi ka takuar edhe Bora Zemanin, ish-të dashurën, ndonëse ajo kishte ardhur për të surprizuar Semin. Gjithashtu, pak ditë më parë ai takoi prindërit.

Kaq shumë supriza duket se i kanë rënë në sy publikut. Së fundmi, një ndjekëse i ka shkruar Arbana Osmanit, në komentet e një fotoje të saj, nga spektakli, se ai po vendoset në kushte të pabarabarta me banorët.

“Një pyetje: Futja e Romeos për t’i dhënë mesazh është? Përse u dashka gjithë ky suport ndaj tij, vendosni banorët në kushte të barabarta, sepse është i vetmi që ka marrë disa sinjale ose mesazhe…”, shkruan ndjekësja.

Mirëpo Arbana, i ka kthyer një përgjigje shkurt dhe prerë.

“Një përgjigje: Këtu nuk komentohet Big Brother”, shkruan moderatorja, që mesa duket nuk preferon aspak të komentojë ngjarjet në shtëpi.

Arbana ka treguar edhe më parë se nuk do të lejojë as edhe një koment fyes apo ofendues karshi pjesëmarrësve të këtij formati në llogarinë e saj.

TE TJERA

spot_img