Fillon debati i pare mes Donaldit dhe Beatrix mengjesin e sotem

Afrimiteti i Donaldit me Beatrix Ramosajn dhe tërheqja ndaj njëri-tjetrit, ditwne sotme është parë akoma dhe më shumë.

Kjo pasi sipas të bisedës mes aktorit dhe këngëtares u kuptua se ka pasur tentativa që “lidhja” e tyre të kalojë në një tjetër nivel. Vetë aktori zbuloi se këngëtarja i ka kërkuar “diçka” brenda shtëpisë, por që atij nuk iu duk momenti i duhur për të ndërmarrë atë hap brenda në BBV.

Donaldi mendon se gjithçka duhet marrë shtruar, duke nënkuptuar këtu ndoshta intimitetin mes tyre si çift.

Pjesë nga biseda:

Donald-PM: Kjo Beatrix e dinte që ka cornflakes këtu, por nuk na i ka dhënë për mëngjes. Është treguar e keqe me ne.

Beatrix Ramosaj: Jo unë të kam thënë a do…

Donald Veshaj: Jo, jo ti s’më do të mirën.

Beatrix Ramosaj: Jo, unë të kam thënë, të kam pyetur nëse do.

Donald Veshaj: Ti më ke thënë a do për diçka tjetër, por nuk është momenti tani për atë.

Beatrix Ramosaj: Shkrepsen loçkë se po e ndez dhe një.

Ky qen rri përditë ulur në plazh duke pritur me sytë nga deti që kur i zoti humbi jetën mes valëve

Mund të përshkruani çfarë është dashuria?   Shumë do të përgjigjen se është një nga ndjenjat më të pastra që dy njerëz mund të kenë për...

(Video) ”Qenke lodhur shumë”/ Bora Zemani publikon pamjet ku është në krevat me Donaldin

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.   Ata vazhdimisht shfaqen së bashku. Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME