Pjesë e zjarrtë e debateve në BBV dhe në tavolinat e shqiptarëve këtë javë, e njihni kush është vogëlushja në foto?

Ditët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për marrëdhënien e saj më aktorin Donald Veshajn.

Bëhet fjalë për Bora Zemanin që është një ndër moderatorët më të dashura shqiptare. Bora po merr një përkrahje të pafund nga publiku, veçanërisht pas situatës së krijuar mes Donaldit dhe Beatrixit. Por të gjithë janë kuriozë se si ka qenë moderatorja e vogël. Në foton më poshtë, ajo duket po kaq e ëmbël dhe e bukur sa tani.

Moderatorja, Bora Zemani është kryefjala e mediave rozë prej disa ditësh. Ajo për përflitet për shkak të marrëdhënies me aktorin Donald Veshaj, i cili ka rreth dy muaj që është pjesë e “Big Brother VIP”. Mirëpo, ndonëse një pjesë e publikut e do, ndërsa një pjesë tjetër e adhuron, Bora ka vendosur të mos e vrasë mendjen lidhur me komentet.

Rreth një orë më parë, moderatorja ka treguar se është shumë entuziaste për festat e fundvitit. Ajo ka postuar në Instastory, videon e pemës së Vitit të Ri, e cila është e zbukuruar me topa shumëngjyrësh. Padyshim, pjesë e pemës është edhe bora e bardhë, ashtu është vetë emri i moderatores.

Historia me Donaldin, Borën e Beatrixën ka marrë të gjithë vëmendjen ditët e fundit, duke u kthyer në sensacionin e rrjeteve sociale. Mbrëmjen e djeshme kishte një sqarim të situatës me Donaldin, i cili deklaroi se e kishte lënë pas historinë me Borën, Beatrix që u ndje e sikletosur nga kjo situatë e kërkoi falje dhe Bora që nuk reagoi fare.

Megjithëse historia sensacionale mes tyre po shihet si një tradhti ndaj Borës, moderatorja duket se ka fituar mbështetjen e publikut, në Instagram. Nga një vëzhgim i thjeshtë shihet që pas shkëmbimit të puthjes me Donald Veshajt, moderatores i është rritur numri i ndjekësve me afërsisht 100 mijë.

E njëjta gjë nuk ka ndodhur me Donaldin, i cili ruan pothuajse të njëjtin numër ndjekësish në Instagram. Ndërsa këngëtarja Beatrix Ramosaj, është edhe më e ‘ndëshkuara’, pasi ka humbur rreth 15 mijë ndjekës që pas përfshirjes në lidhje me Donaldin dhe shkëmbimit të puthjeve në publik me të.

TE TJERA

spot_img