E bija vë në siklet Rudina Dembacajn, i bën kërkesën e pabesueshme

Rudina Dembacaj është një nga artistet që shquhet për një marrëdhënie të ngushtë me ndjekësit.

Gjatë bashkëbisedimit të fundit ajo tregon personat e dashur që i munguan në dasmë. Dhe ai që kryeson në listë është padiskutim i ati i ndjerë.

Ndërsa në një pyetje tjetër Rudi tregoi dhuratën që i kërkoi Viktoria për festa.

Viki dëshiron një motër por kjo nuk është një gjë që mund të realizohet brenda 20 ditësh.

TE TJERA

spot_img