Beatriksa i kërkon s*ks se nuk duron më! Donaldi e shtang me pergjigjen

Romanca e nisur mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit Donald Veshaj brenda Big Brother VIP, duket se ka pasur tentativa që të kalojë në një tjetër nivel.

 

Në një bisedë që nisi nga drithërat e mëngjesit, vetë aktori zzbuloi se Trixa i kishte kërkuar ‘diçka tjetër’ brenda shtëpisë, por që ai nuk e kishte kosnideruar të duhur momentin për ta ndërmarrë atë hap brenda shtëpisë.

 

Donald Veshaj mendon se gjithçka duhet marrë shtruar, duke nënkuptuar këtu, ndoshta inti mitetin (s eks) mes tyre si çift.

 

Pjesë nga biseda:

Donald-PM: Kjo Beatrix e dinte që ka cornflexa këtu por nuk na i ka dhënë për mëngjes. Është treguar e keqe me ne

 

Beatrix Ramosaj: Jo unë të kam thënë a do…

 

Donald Veshaj: Jo, jo ti s’më do të mirën

 

Beatrix Ramosaj: Jo, unë të kam thënë, të kam pyetur nëse do

 

Donald Veshaj:Ti më ke thënë a do për diçka tjetër, por nuk është momenti tani për atë

 

Beatrix Ramosaj: Shkrepsen loçkë se po e ndez dhe një

TE TJERA

spot_img