HYRJELAJMESHOWBIZJu kujtohet Enki? Sot është e fejuar me një biznesmen: U njohëm...

Ju kujtohet Enki? Sot është e fejuar me një biznesmen: U njohëm në ashensor!

Enki Braçaj, moderatorja e njohur shqiptare e ftuar në emisionin “Expuls” ka dhënë lajmin e bukur se është fejuar.

Ajo tregoi se partneri i saj merret me biznese dhe janë njohur në ashensorin e pallatit të Enkit.

“Jemi njohur në ashensorin e pallatit tim. Ai kishte kushëririn në pallatin tim. Unë isha me rroba gjumi, pa lyer. Më shkruajti në Instagram:

Pse kështu dalin vipat nga shtëpia? Më kishte shkruar edhe para 1 viti, 2 vitesh, më kishte lutur vazhdimisht. Më ftoi për drekë dhe thashë jam që jam po ha një drekë. Që prej asaj dite nuk u ndamë më. Kemi 1 vit bashkë”, tregoi Enki.

Ish-spikerja e “Zj rr TV” Enki Braçaj ka folur gjatë për eksperiencën e saj si prezantuese lajmesh t0p-le ss dhe se si e kanë pritur prindërit këtë vendim të vajzës së tyre. E ftuar në emisionin “Thumbon”, Enki Braçaj tha se problemi i saj i vetëm ka qenë i ati të cilit nuk ia ka hapur dot telefonin për dy muaj rresht pasi ka dalë në ekran.

Ndër të tjera, Braçaj tha se e ëma i ka kërkuar që të mos i marrë fytyrën dhe se do ta ketë gjithmonë në krah për çdo vendim të saj.

“Me babin e kam pasur problemin. sepse mamit ia kisha shpjeguar pak, por jo tamam ashtu sepse do më fuste një të rr ahur, nuk e kisha e vogël isha 21 vjeç.

prindërit e mi i kam të divorcuar dhe babi im jeton në Skrapar për dy muaj s’ja kma hapur telefonin dhe më thoshte ‘aman ma hap telefonin, të paktën të flasim’. pas dy muajsh më tha thjesht ‘unë e di çfarë Enki kam rritur’ dhe ata e dinë këtë gjë.

Ime më është forca më e madhe dhe këtë nuk e them si klishe. ajo ka qenë, është dhe do jetë gjithë jetën më mua. Unë për familjen prekem shumë shpejt, ju kërkoj ndjesë. Unë edua shumë mamin dhe më ka thënë që ‘mos ma merr frymën’.

Më ka marrë dhe malli se e kam në Amerikë, bashkë me vëllain,”- tha Enki Braçaj. Ajo tregoi edhe se kushëriri i saj mendoi se i kishin vjedhur fotot. “Është një histori shumë e bukur. Më mori çuni i dajës në telefon, kishte mendu se me kis

TE TJERA

spot_img